Plastmore bir Üstün Plastik markasıdır.


1985 yılında kurulan Üstün Plastik, Türkiye’nin önde gelen IML Gıda Paketleme firmalarından biridir. İstanbul’da 20.000 m2’lik kapalı alan ve Edirne’de 10.000 m2’lik depo sahasında, 250 çalışanı ve yıllık 8.000 tonluk üretim kapasitesi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

4 kıtada 55 ülkedeki müşterileri ile ürünlerini buluşturan Üstün Plastik, Ar-Ge merkezinden, tam donanımlı kalıp üretim atölyesine kadar IML Gıda Paketleme konusunda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Yıllar boyunca yenilikçi ve kaliteye önem veren yaklaşımı ile sektöründe birçok ödülün sahibi olan Üstün Plastik, 200’ün üzerinde tescilli ürüne sahiptir.

Ülkesinin ihracat şampiyonlarından olan Üstün Plastik, 2011 yılından itibaren Plastmore markası ile uluslararası pazarlarda güçlü bir iletişim çalışması yürütmektedir.


Vizyonumuz


Ambalajlanabilir gıda ürünlerini, çevresel sürdürülebilirlik ilkeleri çerçevesinde, dünyadaki tüm insanlara en hijyenik, en estetik ve en güvenilir şekilde sunmaktır.


Misyonumuz


İnovatif, müşteri odaklı ve çevreye duyarlı bir anlayışla müşterilerimize rekabette yüksek avantaj sağlayacak gıda ambalajı çözümleri sunuyoruz.


Değerlerimiz

İnsan Odaklı Olma
Toplam Kalite Anlayışı Çerçevesinde Hareket Etme
Global Düşünme
Doğaya Saygılı Olma