Plastmore Tasarım


- Plastik Ambalaj Tasarımı:

Yeni ambalajınızın endüstriyel tasarımlarını modern, özgün ve ergonomik çizgilerle proje takviminize en uygun hızla gerçekleştiriyoruz. Endüstriyel tasarım yetkinliğimiz sayesinde global gıda markalarının birçoğunun yeni ambalaj tasarımları Plastmore imzasını taşıyor. Ürününüzün sessiz pazarlamacısı olan ambalajınızın alternatif yeni tasarımlarının görsellerini sizle paylaşıyor ve içlerinden seçtiklerinizin 3-D print baskılarını beğeninize sunuyoruz. Ambalajınızın tasarımının son haline gelmesinde, 35 yıllık plastik ambalaj tasarımı tecrübemizi sizinle paylaşıyor, en ergonomik, en popüler, en üretilebilir ve optimum maliyetli tasarımı seçmenizde size destek oluyoruz. Talebiniz doğrultusunda size özgü ambalaj tasarımını tescilliyor ve koruma altına alıyoruz.
 


Plastmore Kalıp  


-Yeni Kalıp Tasarımı:

Plastik enjeksiyon kalıp firmamız MOLDMORE bünyesinde, yeni ambalajınızın plastik enjeksiyon kalıbı tasarımını gerçekleştiriyoruz. Kalıp tasarımında teknolojik trendleri takip ederek, sizin için optimum gramajdaki ürünü maksimum hızda üretebilecek kalıbınızı, modelleme ve simülasyon programları altyapısı yardımı ile tasarlıyoruz.

-Yeni Kalıp İmalatı:

Kalıp firmamız MOLDMORE bünyesinde 35 yıllık kalıp imalatı tecrübemiz ve güçlü makina altyapımız ile yeni plastik enjeksiyon kalıbınızı imal ediyoruz. Kalıp malzemesi ve kalıp elemanları seçiminde optimum kapasite ve maksimum kalıp ömrüne uygun konfigürasyonu sizinle birlikte oluşturuyoruz. Proje takviminize göre en hızlı şekilde yeni kalıbınızı maksimum hassasiyette üretiyoruz. Yeni kalıbınızın deneme üretimini gerçekleştirip yeni ürünün son halini onayınıza sunuyoruz.

  
Plastmore Teknik


-Dolum Hattınızda Teknik Destek:

Plastmore ürün gamından tedarik ettiğiniz veya sizin için yeni tasarladığımız ambalajın dolum hattınızda sorunsuz devreye alınabilmesi için alanında yetkin teknik ekibimizde hizmetinizdeyiz. Dolum hattınızda yeni ambalajınızı devreye alma konusunda yaşanabilecek sorunların erken tespiti ve yerinde müdahalesi konusunda size destek oluyoruz. Mevcut ürün gamımızdan seçtiğiniz ambalajın dolum hattınıza sorunsuz çalışmasını sağlamak için dolum hattınızdaki minör revizyonlar hakkında sizinle çözüm ortaklığı yapıyoruz. Dolum hatlarında, ambalajın magazinden akması ,üretim bandında yürümesi, film veya kapak kapanması gibi noktalardaki teknik tecrübemizi sizin faydanıza sunuyoruz.