Neden Plastmore?

Plastmore, Türkiye’de dondurmadan labneye, krem peynirden peynire, krem çikolatadan margarine, tereyağından yoğurda, helvadan şarküteri ürünlerine kadar geniş yelpazede ürün çeşidi sunan Türkiye’nin lider markalarındandır.
Plastmore 30 yılı aşkın üretim tecrübesine sahiptir. Kendi bünyesinde barındırdığı, Ar-Ge laboratuvarı, kalıphanesi ve son teknolojiye sahip geniş üretim parkuru ile farklı müşteri taleplerine kolaylıkla cevap verebilmektedir. Esnek üretim yapısı ile, rekabete dayanan piyasa koşullarında müşterilerini bir adım öne taşımaktadır.
Müşterilerini firmanın gerçek sahipleri olarak gören Plastmore iletişimde şeffaflık ve sürekliliği ana çalışma prensiplerinden biri olarak kabul etmektedir. Teklif sürecinden, mal teslimine kadar sipariş ile ilgili bilgileri kesintisiz ve düzenli olarak müşteriye aktarılır.

BRC, ISO 9001:2000, sertifikalarına sahip Plastmore, toplam kalite anlayışına üst düzey önem vermektedir. Yıllardan beri aldığı onlarca ödül de bu anlayışın en net göstergesidir.


ISO9001
ISO10002
ISO 14001
BRC
Migration Test Results
OHSAS 18001