Al Juenidi Palestine

Al Juenidi Palestine

1982’de Hebron – Filistin’de, Al Juneidi Süt ve Gıda Ürünleri Şirketi’nin kurulmasından bu yana, ürünlerinin yüksek standartlarına ve sistemlerinin modernitesi, genel performans ve kalitesine yansımıştır.

Halk Sağlığı ve Gıda Güvenliği prensiplerini dikkate alırken, Al Juneidi, müşterilerin çeşitli süt ve gıda ürünleri ihtiyaçlarını, Filistin damak lezzeti ve kültürüne uygun olarak, sürekli olarak karşılamaya karar verdi.
Bugün Süt ve Gıda Ürünleri için Al Juneidi, Filistin’de alanında lider bir şirket olarak değerlendirilmektedir.

Satış yelpazesinde, çok çeşitli süt ürünleri, taze salata, aperitiflerin yanı sıra, uzun ömürlü olan ve Filistinin ulusal gururu haline gelen süt ve meyve suyu bulunmaktadır.

Plastmore şu an Al Juneidi’ye labne paketleri konusunda yardımcı oluyor. Al Juneidi Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Sayın Nidal Al Juneidi ile konuştuk ve Plastmore ile Al Juneidi arasındaki ilişkiyi nasıl tanımladığını sorduk:

“Günümüzde genelde B2B ürünleri ve özellikle plastik ambalajlar emtia haline geldi ve ambalaj tedarikçilerini ayıran yalnızca iki faktör kaldı. Biri fiyat, diğeri tedarikçinin hizmet kalitesidir. Fiyat seviyeleri az ya da çok aynıdır, bu nedenle gerçek fark hizmette kendini gösterir. Ve tam olarak memnun olduğumuz nokta da zaten Plastmore’un sunduğu bu değerdir. Plastmore esnek ve birlikte çalışılması kolay bir organizasyondur. Umarız bu durum, gelecekte de böyle devam eder ve böylece birlikte çalışma seviyemizi daha da genişletiriz “dedi.