Juenidi Jordan

Juenidi Jordan

Gıda Endüstrileri için Noman Al-Juneidi – Ürdün, 2008 yılından beri süt ürünleri, salata, helva ve tatlı üreten Ürdün’ün önde gelen markalarından biridir. Plastmore, Noman Al-Juneidi Gıda Endüstrileri – Ürdün için, son 3 yıldır enjeksiyon üretimi olan ve IML etiketli ambalaj malzemesi tedarikçisi konumundadır.

Ürdün’teki Numan Al-Juneidi firmasının Satın Alma Müdürü ve GM Yardımcısı olan Ruwaida Shafaomari ile büyüme planlarını ve Plastmore’dan beklentilerini öğrenmek üzere bir görüşme yaptık.

Soru 1- Temel değer ve hedeflerinizi, mükemmel bir üne sahip süt ürünleri ve gıda ürünleri endüstrileri için lider olabilmeyi, yüksek kaliteli ürünler sunmak, müşterilere hizmet vermek ve emtia dağıtmak ile tanımlıyorsunuz.
Ayrıca sözlerinizde; müşterilerinize ürünlerinizi zamanında, güvenilirlik ve değerle sağlayacak bir biçimde sunmak için çok çalıştığınızı belirtiyorsunuz. Plastmore’un son üç yıldır müşterilerinize karşı vaatlerinizi yerine getirmenizde ne kadar yardımcı olduğunu bize açıklayabilir misiniz?

Cevap 1 – Başlangıçta Plastmore ile küçük bir siparişle çalışmaya başladık. Bundan sonra, Plastmore son üç yıldır “IML etiketli enjeksiyon ambalaj” ürünleri konusunda ana tedarikçimiz oldu. Plastmore profesyonel, kolay ulaşılabilir ve yardımcı personeli ve geniş yelpazeli kaliteli gıda ambalajları ile gönlümüzü kazandı. Genel olarak IML ve özel Plastmore ambalajları, pazardaki itibarımıza ulaşmamıza yardımcı oldu. Günün sonunda, markanızın pazar raflarında öne çıkmasını sağlayan kaliteli ambalaj, pakete koyduğunuz kaliteli ürün kadar önemlidir.

Soru 2- Plastmore, Noman Al-Juneidi  Gıda Endüstrileri – Filistin için de ambalaj tedarik etmeye başladı. Ürdün, Filistin ve bölge için gelecekteki büyüme ve genişleme planlarınız nelerdir? Bu Yolculuğunuzda Plastmore’dan ne bekliyorsunuz?

Cevap 2– Ürdün ve Filistin’deki firmamız ciro ve pazar payı açısından hızla büyümektedir. Salata ve süt ürünleri, hedeflediğimiz ana segmentlerdir. Piyasadaki marka değerimizi desteklemek için kaliteli ambalajlara güveniyoruz ve Plastmore’a bu açıdan güveniyoruz. Büyümemizin istikrarlı bir şekilde devam etmesini bekliyoruz ve verdiğimiz sözlerimizi tutmaya devam etmek istiyoruz.