Awal Dairy

Awal Dairy

Awal Süt Ürünleri Şirketi WLL., (Bahreyn Danimarka Süt Ürünleri Şirketi) 1963’ten beri Bahreyn’de ilk süt şirketi olarak kurulmuştur. Awal Süt Ürünleri Şirketi WLL., (Bahreyn Danimarka Süt Ürünleri Şirketi) 1963’ten beri Bahreyn’de ilk süt şirketi olarak kurulmuştur.

Awal Süt Ürünleri Şirketi, müşterilerin beklentilerini kalite, hizmet ve değer açısından aşan en kaliteli süt ürünleri, meyve suları ve dondurmaları, mevcut en iyi malzemelerle üretmek ve dağıtmak için çalışmaktadır.

FABION, Awal Dairy’nin dondurma markasının sahibidir ve Plastmore ambalaj malzemeleri, pazarlama hedeflerine ulaşmak için FABION’a yardımcı olmaktadır. Plastmore’dan beklenenleri daha iyi anlamak için Awal Dairy’nin Satın Alma Müdürü Sayın Syed Omar ile konuştuk;

"Awal süt ürünleri, hizmet mükemmelliği için çaba harcayan, ülkesinin ve halkının ihtiyaçlarını karşılayarak pazar lideri olmayı amaçlayan, yenilikçi bir şirkettir. Bu nedenle, kaliteli ambalajlama bizim için çok önemlidir. Dondurma ambalajlaması için Plastmore'un hizmet ve ürün kalitesine güveniyoruz."