Fregento and Frioly Butter

Fregento and Frioly Butter

Suudi Dondurma Fabrikası, 80’li yıllarda Suudi Arabistan Cidde’de dondurma üretmeye başladı.
Şirket, yolculuğuna Kwality markasıyla başladı. Ardından, marka portföyüne piyasada büyük bir başarı elde eden Fregento Dondurma’yı eklediler. Şimdi ise Frioly Dondurma, şirketin bir başka başarılı markası olma yolunda.

Dondurmanın yanı sıra şirket, Fregento ve Frilly markalarıyla, tereyağ endüstrisine de girdi. Bunun piyasada da büyük bir başarı olması bekleniyor. Plastmore burada yardımımıza koştu.
Plastmore, Fregento ve Frioly’e tereyağ ambalajları için metalik IML etiketlerini tedarik etmektedir. Metalik etiketler, daha fazla ilgi çekecek ve hedeflenen başarıyı elde etmeye yardımcı olacaktır.

Suudi Dondurma Şirketi’nden Sayın Abdel Rahman ile konuştuk ve bu proje için Plastmore’un kendilerine ambalaj ihtiyaçlarını gidermede nasıl hizmet sunduğunu sorduk:

"Plastmore ile 7 yıldır çalışıyoruz. Geçmişte bazı projeler geliştirdik ve bu yeni projeyle birlikte, Plastmore'la tekrar çalışmak istedik. Özellikle metalik etiketler çok caziptir ve dondurma konseptimizle de oldukça uyumludur. Bu süreklilik, marka kimliğimizle tutarlılık kazandırmaktadır. Plastmore ile deneyimlediğimiz kalite ve hizmet düzeyinden memnuniyet duyuyoruz ve yeni ambalaj projeleri geliştirmeyi umuyoruz."